پارک تخم مرغی ارومیه
پارک تخم مرغی ارومیه

پارک تخم مرغی

پارک تخم مرغی

پارک تخم مرغی  در ارومیه است در خیابان ایثار قرار گرفته است این پارک که نام اصلیش بوستان استقلال می باشد ولی به دلیل شبیه بودنش به تخم مرغ به پاک تخم مرغی معروف شد و از آن به بعد همه اهالی شهر این پارک را به همین نام می شناسند.دراین پارک وسایل بازی فراوانی وجود دارد که همواره مردم زیادی در آن مشغول تفریح هستند این پارک شهربازی سرباز ( شهر بازی فراز) و سر بسته دارد که زمستان هم مورد استفبال مردم و کودکان میباشد.

این پارک نزدیک به شهرکهای بسیاری مثل شهرک ایثار ، شهر فرهنگیان ، شهرک الواج ، خاقانی و ..است به همین دلیل همیشه پر از شهروندان می باشد که می خواهند مدتی وقتشان را در آرامش و به دور از هیاهوی زندگی روزمره در این پارک سپری کنند. پارک تخم مرغی نزدیک به بازارچه اول شمالی ( یا همان مهین آباد )است که مردم بعداز خرید شاید بخواهند تفریحی هم انجام دهند که به آن پارک میروند. در این پارک درخت های کاج و چند نوع درخت دیگر هم یافت میشود که در فصل پاییز برگ درختان دیگر که میریزد و این برگها رنگهای خاصی دارند شاید جایی باشد برای یک عکس خاص پاییزی و خانوادگی. همچنین دراین مکان سرویسهای بهداشتی ،نمازخانه ،بوفه نیز موجود است که میتواند نیاز خانواده هایی که به آنجا میروند را بطرف کند .

 

 

 

 

 

 

 

 

پارکهای ارومیه,پارک تخم مرغی ارومیه,دیدنیهای ارومیه,اول شمالی,ایثار,خاقانی,پارک استقلال ارومیه,بوستان استقلال ارومیه,جاذبه های تفریحی ارومیه,ارومیه کجا بریم,گردشگری ارومیه,تبلیغات اینترنتی ارومیه,,

درباره ی modirut

مطلب پیشنهادی

غار میرداود ارومیه

  غار میرداود ارومیه نام دیگر آن هانون قارون است این غار در استان آذربایجان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *