خانه / مراکز خرید ارومیه / بازارچه مرزی سرو ارومیه

بازارچه مرزی سرو ارومیه

بازارچه مرزی سرو ارومیه

نام سرو و بازراچه های مرزی سرو و بازار ترکیه سرو و بازار ترک و … نامهایی هستندکه هر مسافر و گردشگری که به شهر ارومیه می آید نامی آشناست که به گوش می خورد . شهر سرو مرزی ترین شهر استان آذربایجان غربی می باشد و در فاصله یک کیلومتری مرز ایران و ترکیه واقع شده است. گمرک در این شهر قرار دارد. گذرگاه زمینی سرو که از آن به عنوان دروازه ورود به اروپا نام برده می شود  باعث شهرت زیادی گردیده است.

البته این شهر و این بازراچه مورد کم لطفی و یا به همچنین بی لطفی مسئولین قرار گرفته است. این شهر و این بازارچه ها می توانند فرصت های مناسبی برای اهالی این منطقه ایجاد کند. ولی از این گذرگاه بین المللی فقط شاهد چند تابلو در مسیر راه می باشیم.

در این شهر بازارچه های کوچکی وجود که اکثر آنها در زمینه پوشاک ، لوازم آرایشی ، کیف و کفش و لوازم شوینده و بهداشتی و.. مشغول به کار می باشند. و روزها صدها و در روزها تعطیل هزاران نفر از این بازارچه ها خرید می کنند. در این بازراچه ها می توان مارک های معروف پوشاک و لوازم آرایشی و بهداشتی را یافت.

از جاذبه های تفریحی این شهر می توان به تنها پاک این شهر که در نزدیکی این بازارچه ها واقع شده است و نامش پاک سیران(به معنی گشت و گذار) نام برد. که جای مناسبی برای استراحت مسافران و گردشگران می باشد.رستوران ها و غذاخوریهاای هم در فاصله بین روستای کورانه تا مرز زمینی سرو وجود دارند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازرچه مرزی سرو,بازارچه های ارومیه,شهر ارومیه,شهر سرو,بازراچه ترک در ارومیه,خرید وسایل ترک در ارومیه,ارومیه شهر من,ارومیه توریسم,گردشگری ارومیه,سفر به ارومیه,مراکز خرید ارومیه,پاساژ های ارومیه,,

 

درباره ی modirut

مطلب پیشنهادی

بازارچه اول شمالی | مهین آباد

بازارچه اول شمالی | مهین آباد

بازارچه اول شمالی | مهین آباد بازرچه اول شمالی یکی دیگر از بازار معروف شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *