خانه / مراکز خرید ارومیه /  بازار تاناکورای ارومیه
 بازار تاناکورای ارومیه
 بازار تاناکورای ارومیه

 بازار تاناکورای ارومیه

بازار تاناکورای ارومیه

بازار تانا کورای ارومیه یکی از معروفترین بازار های خرید در ارومیه می باشد. در واقع بازار تاناکورا که در شهر های شمالغرب کشور وجود دارند به بازار هایی گفته می شوند که بیشتر اجناسشان قاچاق و یا دسته دوم یا استوک با قیمت کم عرضه می شوند. بعد از تاناکورای مهاباد بازار تاناکورای ارومیه بزرگترین بازار تاناکورای شمالغرب کشور می باشد.

بازارچه تاناکورای ارومیه

این بازار بزرگ که در ابتدای جاده اشنویه قرار دارد این بازار دارای یک پارکینگ خیلی بزرگمی باشد که مشکل ترافیک این بازار را حل کرده و مسافران و گردشگرانی که از این بازار خرید می کنند دیگر دغدغه جای پارک ندارند. این بازار 5 راسته خیلی دراز دایر که در هر راسته دهها مغازه فعالیت می کنند. و علاوه بر داخل مغازه جنس های ارزان خود را در جلوی مغازه پهن می کنند و به فروشس می رسانند . جنس های این بازار اکثرا از کشور های اروپایی و هند و ترکیه و پاکستان وارد می شوند.

در این بازار که به یکی از معروفترین و شلوغترین بازار های ارومیه معروف می باشد هر روزه افراد زیادی از این بازار خرید می کنند در ایام تعطیل و روزهای پنج شنبه و جمعه جای سوزن انداختن در راسته های این بازار وجود ندارد و صدای فروشنده های جوان با جملات دلنشین که تکرار می کنند سعی در سبقت گرفتن جلب مشتری را دارند.

مراکز خرید ارومیه,بازارچه های ارومیه,خرید در ارومیه,بهترین بازار های ارومیه,گردشگری ارومیه,بازار تاناکورای ارومیه,بازارچه های خرید ارومیه,تاناکورای ارومیه,دیدنیهای ارومیه,جاذبه های تفریحی ارومیه,,,,,,,,,,,,,,

درباره ی modirut

مطلب پیشنهادی

بازارچه اول شمالی | مهین آباد

بازارچه اول شمالی | مهین آباد

بازارچه اول شمالی | مهین آباد بازرچه اول شمالی یکی دیگر از بازار معروف شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *